Zapracowany bibliotekarz – zaplanuj swoją pracę i spełnij oczekiwania dyrektora biblioteki

Czy wiesz, że planowanie zwraca uwagę na zadania, które należy wykonać – także te rutynowe i ich elementy składowe? Czy wiesz, że planowanie pozwala przewidzieć czas niezbędny na realizację zadania? Czy zdajesz sobie sprawę, że pozwala ono wyznaczyć wspólne cele i priorytety? Poznaj, jak stosować w praktyce 3 ważne zasady, które mówią: wyznaczaj priorytety, pamiętaj o rezerwowaniu czasu, pamiętaj o buforze czasowym. Uniknij częstych błędów w zarządzaniu sobą w czasie.

Z wideoszkolenia, które prowadzi Paweł Marchel, bibliotekarz pasjonat, autor ponad 200 artykułów z zakresu pracy w bibliotece, dowiesz się:

• Jakie są 3 etapy zarządzania sobą w czasie.
  • Czym są oczekiwania
  • Jak skutecznie realizować oczekiwania dyrektora
  • Dlaczego warto przeprowadzić ewaluację
  • Jak przeprowadzić planowanie w perspektywie indywidualnej i zespołowej