Nowoczesna biblioteka 3.0

,, Nowoczesna biblioteka 3.0” to fachowe czasopismo dla dyrektorów i pracowników bibliotek publicznych, naukowych, szkolnych i pedagogicznych, którzy szukają pieniędzy na unowocześnienie swojej placówki i inspiracji, jak przyciągnąć czytelników w każdym wieku.

Nasz zespół redakcyjny dba, aby pismo dostarczało praktycznych informacji, jak zarządzać na co dzień placówką biblioteczną, aby stała się zinformatyzowana i odpowiednio dofinansowana.

Nasi eksperci doradzą, co zrobić, aby biblioteka stała się dumą dla organizatora, który będzie chętniej przeznaczał dodatkowe pieniądze na jej rozwój.

Redakcja

Renata Kajewska Redaktor od 17 lat specjalizujący się w prawie pracy. Absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Współtwórca kilku publikacji z zakresu rozliczania wynagrodzeń, m.in. poradnika „Płace w firmie. Nowoczesne płace i kadry. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce”, magazynu „Przegląd płacowo-kadrowy”, dwutygodnika „Wynagrodzenia w Twojej firmie” oraz miesięcznika "Prawo i finanse w kulturze". Współtwórca kilkudziesięciu książek z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i instytucji kultury.