Grywalizacja w bibliotece dla różnych grup odbiorców – instrukcja dla bibliotekarza

Jak zachęcić społeczność lokalną do aktywnego uczestnictwa w życiu biblioteki? Z tym pytaniem codziennie mierzą się bibliotekarze. Sposobów jest wiele, a jednym z nich jest grywalizacja, czyli przenoszenie elementów występujących w grach na grunt, który nie zawsze jest kojarzony z grami, czyli np. do prowadzenie stałej działalności biblioteki. Sprawdź, jak w atrakcyjny sposób zaangażować różne grupy odbiorców do aktywnego uczestnictwa w życiu biblioteki.

Pobierz także inne instrukcje:

Wakacje w bibliotece – jak przygotować bibliotekę na okres wakacyjny. Instrukcja dla dyrektora biblioteki i bibliotekarzy

Dyrektor biblioteki. Jak zaspokoić oczekiwania dyrektora i uporać się z każdym zadaniem – instrukcja dla bibliotekarza