Nagroda jubileuszowa dla dyrektora biblioteki publicznej z okazji 45-lecia pracy

W bibliotece pracuję od 1995 roku, najpierw jako kierownik (biblioteka była połączona z ośrodkiem kultury), a po odzyskaniu samodzielności instytucji jako dyrektor biblioteki. Od 2000 roku biblioteka jest samodzielną instytucją kultury. Dnia 8 maja 2000 r. zarządzeniem Dyrektora GBP został wprowadzony w bibliotece Regulamin Wynagradzania (konsultowany z ówczesnym prawnikiem urzędu gminy), w którym przewidziane są nagrody jubileuszowe po przepracowaniu 45 i 50 lat pracy w wysokości 400% wynagrodzenia miesięcznego. Kadrowa urzędu miejskiego twierdzi, że nagroda mi się nie należy. Natomiast w Internecie znalazłam inne opinie na ten temat.