Czy dyrektor GOK może przeznaczyć dochody z wynajmu na wynagrodzenia

Jestem księgową gminnego ośrodka kultury, przy którym znajduje się biblioteka. Utrzymujemy się z dotacji urzędu gminy przekazywanej odrębnie dla Biblioteki i dla GOK. Wiem, że nie wolno mi środków przekazanych w formie dotacji dla GOK przekazać na wydatki biblioteki. GOK uzyskuje także dochody z wynajmu np. sprzętu lub sali i te dochody przenoszę w planie na wydatki GOK – takie mam prawo. Co w przypadku, gdybym uzyskane dochody przekazała na podstawie Zarządzenia Dyrektora na wydatki, które ponosi biblioteka? Czy kontrola RIO mogłaby mi zarzucić, że GOK nie powinien przeznaczać środków finansowych pochodzących z najmu na wydatki biblioteki? Dodam, że bibliotekę i GOK księguję w tym samym dziale, ale innym rozdziale. Brakuje mi na wynagrodzenie dla pracownika.