Narzędzia i techniki marketingowe, które można wykorzystać do promocji biblioteki szkolnej

Sprawdź, jak skutecznie zaplanować i zrealizować konkretne cele, np. przygotowanie do końca września logo biblioteki czy umieszczenie relacji z imprezy na stronie szkoły. Możesz pozyskać sojuszników – dyrektora, nauczycieli, rodziców, pod warunkiem że działania zaplanujesz szczegółowo. Czy wiesz, że kampanią marketingową możesz również określić plan pracy biblioteki szkolnej? Przekonaj się, jakie korzyści może Ci przynieść:

• analiza jakości pracy biblioteki (SWOT),
  • analiza pola sił (APS),
  • metoda 5Q,
  • gwiazda pytań.

Poznaj wskazówki z wieloletniej praktyki Małgorzaty Bykowskiej, specjalisty w zakresie bibliotek szkolnych, wiceprezesa Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Warszawie. Zaloguj się i wysłuchaj podcastu.