NOWOŚCI I BESTSELLERY DO TWOJEJ BIBLIOTEKI Złóż zamówienie bezpośrednio u Wydawcy a otrzymasz 30% rabat. Wejdź na www.fabrykawiedzy.com, wybierz książki które Cię interesują w koszyku, wpisując kod rabatowy: BIBLIOTEKA3.0

uob243-3d

Kadry i płace w jednostkach samorządowych 2019 – najnowsze wydanie już dostępne

Sprawdź najnowsze wydanie książki „Kadry i płace w jednostkach samorządowych 2019”. Publikacja stanowi cenne źródło wiedzy nie tylko dla pracowników kadr, ale dla wszystkich zatrudnionych w jednostkach samorządowych.

uob226-3d

Świadectwo pracy – 80 wzorów zapisów na różne przypadki z praktyki

Publikacja przede wszystkim szczegółowo opisuje, co należy zapisać w poszczególnych punktach świadectwa pracy w różnych przypadkach z praktyki. Oprócz komentarzy przedstawia także różne warianty gotowych zapisów w każdym z punktów świadectwa. Wyjaśniamy też – na przykładach – kiedy i w jakim trybie należy obecnie wydać świadectwo pracy i wskazujemy różne kwestie związane ze stosowaniem świadectw pracy oraz wydawaniem ich odpisów lub korekt.

uob212-3d

Podróże służbowe – polecanie i rozliczanie

Publikacja opisuje szczegółowo (i na przykładach) polecanie i rozliczanie podróży służbowych pracowników. Ukazuje szczegóły rozliczania diet, kosztów przejazdów, noclegów i innych należności związanych z delegacjami. Wskazuje rozliczenia ZUS i podatkowe. Wyjaśnia, jak rozliczać czas pracy w delegacji, jakie są granice delegacji, jak używać samochodu prywatnego do celów służbowych i wiele innych kwestii, które w jakikolwiek sposób wiążą się z podróżami służbowymi. Zawiera też wzory dokumentów przydatnych przy polecaniu i rozliczaniu podróży służbowych – np. pisemne polecenie wyjazdu oraz zapisy w regulaminie wynagradzania korzystne dla pracodawcy spoza sfery budżetowej. Do tego dodano odpowiedzi z praktyki związane z podróżami służbowymi oraz zbiór odpowiednich przepisów.