Biblioteka w budynku gminnym a rozliczenia za prąd

Jestem kierownikiem biblioteki gminnej i mam pytanie związane z opłatą za światło. Biblioteka zajmuje parter budynku gminnego, ma zapisany na siebie licznik na energię elektryczną i opłaca rachunki. W tym samym budynku gmina wynajęła lokal osobie prywatnej i podpisała z nią umowę najmu. Teraz gmina każe wystawiać nam rachunek dla lokatorów za światło, ponieważ jesteśmy właścicielem licznika. Na podstawie podlicznika lokatorów powinniśmy ich obciążać rachunkami za zużytą energię elektryczną. Moim zdaniem to, że opłacamy rachunek za energię, nie upoważnia nas do wystawiania rachunku za prąd lokatorowi, bo przecież nie jesteśmy właścicielem budynku ani nie mamy umowy najmu z lokatorem. Na jakiej podstawie i jak powinniśmy to zrobić?