Czy po urlopie wypoczynkowym można pójść na zwolnienie

Jestem nauczycielem z 35-letnim stażem pracy. Od 2015 roku choruję na nowotwór. Od 4 września 2017 r. do 4 marca 2018 r. przebywałam na zwolnieniu lekarskim. Następnie, od 5 marca 2018 r. do 4 marca 2019 r. przebywałam na rocznym urlopie zdrowotnym (już trzecim, czyli ostatnim, jaki można wykorzystać). Obecnie, od 5 marca 2019 r. odbieram urlop wypoczynkowy. Urlop wypoczynkowy trwa do 13 maja 2019 (włącznie). Otrzymałam zdolność do pracy od lekarza medycyny pracy i 14 maja 2019 r. powinnam się stawić w szkole. Czy muszę pojawić się w pracy chociaż na 1 dzień i dopiero wówczas mogę przedłożyć kolejne zwolnienie lekarskie w szkole, czy też bez konieczności pojawienia się w pracy mogę przedstawić ZUS ZLA już od 14 maja 2019?